Współpraca - inni informują

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „CZŁOWIEK JEST LUDZKI W LUDZKICH WARUNKACH. GUSTAW HERLING-GRUDZIŃSKI NA TLE HISTORII POLSKI”.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „CZŁOWIEK JEST LUDZKI W LUDZKICH WARUNKACH. GUSTAW HERLING-GRUDZIŃSKI NA TLE HISTORII POLSKI”.

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie poświęconym Gustawowi Herlingowi-Grudzińskiemu „Człowiek jest ludzki w ludzkich warunkach. Gustaw Herling-Grudziński na tle historii Polski”. Zgłoszenia można składać do 4 października 2019 roku.

Czytaj więcej

PROJEKT Z ZUS I LEKCJE Z ZUS

PROJEKT Z ZUS I LEKCJE Z ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, I Oddział w Łodzi zaprasza do udziału w dwóch projektach edukacyjnych „Projekt z ZUS" i „Lekcje z ZUS". „Projekt z ZUS" adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Polega na wysłuchaniu przez dzieci lekcji nt. ubezpieczeń społecznych i ich roli w życiu każdego człowieka. „Projekt z ZUS" może być prowadzony w każdym czasie (przez cały rok) we wszystkich szkołach, które się do niego zgłoszą. „Lekcje z ZUS" skierowane są do uczniów szkół ponadpodstawowych. Projekt powstał by budować świadomość młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne.

Czytaj więcej

BEZPŁATNE PROJEKTY EDUKACYJNE NA ROK SZKOLNY 2019/20

Od 27 sierpnia ruszają zapisy do projektów edukacyjnych tworzonych przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Projekty zawierają gotowe scenariusze lekcji, filmy oraz materiały edukacyjne do wykorzystania w trakcie zajęć. Każdy z nauczycieli, biorący udział w projekcie otrzymuje dostęp nie tylko do bezpłatnych pomocy dydaktycznych, ale także zestaw nagród m.in.: tabliczki oraz indeksy dla uczniów, certyfikat dla nauczyciela, dyplom oraz list do dyrekcji informujący o udziale w projekcie.

Czytaj więcej

PROJEKT GRANTOWY CENTRUM MISTRZOSTWA INFORMATYCZNEGO

Czytaj więcej

NAGRODA IM. PROF. ROMANA CZERNECKIEGO

Szanowni Państwo, Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje drugą edycję konkursu NAGRODA IM. PROF. ROMANA CZERNECKIEGO. Jest to szczególne wyróżnienie dla autorów publikujących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.

Czytaj więcej