W dniu 18.11.2020 r. Komisja w składzie:
Przewodnicząca – Małgorzata Gletkier
Członek – Halina Braun
Członek – Izabela Mazurczyk
dokonała oceny 83 prac nadesłanych na konkurs. Komisja nagrodziła i wyróżniła prace następujących uczniów:
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
I MIEJSCE
Jakub Jeżak ZSP nr 6 w Piotrkowie Tryb - op. Małgorzata Szczukocka-Karbosiak
II MIEJSCE
Daria Wróblewska LO w Tuszynie - op. Małgorzata Wyszyńska
Aleksandra Zalewska ZSP nr 6 w Piotrkowie Tryb. - op. Małgorzata Szczukocka-Karbosiak
III MIEJSCE
Julia Biegańska II LO w Bełchatowie - op. Małgorzata Rychlik;
Sylwia Sobczyk ZSP nr 5 w Piotrkowie Tryb. - op. s. Sebastiana Zubel
WYRÓŻNIENIA
Wiktoria Kowalewska Liceum Sztuk Plastycznych - op. Małgorzata Szczukocka-Karbosiak
Martyna Smejda i LO w Koluszkach - op. Katarzyna Pryputniewicz
Kinga Staszek II LO w Bełchatowie - op. Małgorzata Rychlik
Aleksandra Idziak ZSP nr 3 w Piotrkowie Tryb. - op. Tomasz Stawiany
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V-VIII
I MIEJSCE
Agata Michalak Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Tryb. - op. ks. Paweł Sudowski
II MIEJSCE
Wiktoria Jaśkin Szkoła Podstawowa w Moszczenicy - op. Ilona Gomula
III MIEJSCE
Zofia Chuchler Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Dorota Lasecka
Zofia Wolna Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Aleksandra Nowakowska
WYRÓŻNIENIA
Nadia Krasińska Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Tryb. - op. Lidia Lisiak
Karina Bonikowska Niepuliczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczewicach - op. Katarzyna Góralczyk
Lena Majstrak Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Maz. - op. Marcin Rybak
Maria Grzankowska Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Aleksandra Nowakowska
Julia Milczarek Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Aleksandra Nowakowska
Arkadiusz Gos Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Aleksandra Nowakowska
Marta Nadajewska Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Aleksandra Nowakowska
Lena Luber Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Tryb. - op. Aleksandra Nowakowska
Oliwia Pałubska Szkoła Podstawowa Witów-Kolonia - op. Anna Biazik-Ruszkiewicz
Jakub Pawłowski Szkoła Podstawowa nr 202 w Łodzi - op. Anna Kisiel
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-IV
I MIEJSCE
Aniela Kwiatkowska Katolicka Szkoła Sióstr Dominikanek - op. s. Sebastiana Zubel
II MIEJSCE
Lena Pietrzykowska Szkoła Podstawowa nr 9 w Tomaszowie Maz. - op. Paulina Rybińska - Rosiak
Alan Sieroń Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Tryb. - op. Anetta Adamczyk
III MIEJSCE
Pola Wójcik Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Tryb. - op. Anetta Adamczyk
Aleksandra Abramek Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Tryb. - op. Agnieszka Płachta
WYRÓŻNIENIA
Katarzyna Sokołowska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - op. Małgorzata Brząkała
Sylwester Magierowski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - op. Małgorzata Brząkała
Alicja Nastałek Szkoła Podstawowa nr 1 w Tuszynie - op. Małgorzata Wyszyńska
Michalina Załęczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie - op. Anna Bochman
Wiktoria Biegała Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Tryb. - op. Anetta Adamczyk
Mateusz Dziubecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Tryb. - op. Agnieszka Płachta
Julia Stoś Szkoła Podstawowa w Srocku - op. Anna Kisiel
Kacper Tręda Szkoła Podstawowa Witów-Kolonia - op. Anna Biazik-Ruszkiewicz
Sylwia Kuriata Szkoła Podstawowa nr 1 w Tuszynie - op. Małgorzata Wyszyńska
Blanka Mielczarek Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Tryb. - op. Agnieszka Płachta
Franciszek Kabziński Katolicka Szkoła Sióstr Dominikanek - op. s. Sebastiana Zubel
Wiktoria Pietrzak Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Tryb. - op. Agnieszka Płachta
Wiktoria Majewska Szkoła Podstawowa nr 1 w Tuszynie - op. Małgorzata Wyszyńska
Gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich Opiekunom!
Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można oglądać w grudniu na wystawie pokonkursowej, umieszczonej w witrynach południowych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim.