Aktualności

Bardzo Młoda Kultura 2019 - 2021 Informacja o szkoleniach

Tekst alternatywny

Łódzki Dom Kultury wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w szkoleniach on-line, organizowanych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 woj. łódzkie (edycja 2021). Szkolenia skierowane są do animatorów kultury, edukatorów i nauczycieli oraz pozostałych osób mieszkających i prowadzących działalność edukacyjną i/lub animacyjną na terenie województwa łódzkiego.

Czytaj więcej

Materiały edukacyjne przygotowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki

Szanowni Państwo Dyrektorzy, zachęcamy do skorzystania z wykazu materiałów edukacyjnych przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Czytaj więcej

XXIV Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny-lista zakwalifikowanych osób

Szanowni Państwo,
Zamieszczamy listę osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego XXIV Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego dla uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej województwa łódzkiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Piotrkowie Trybunalskim.

Czytaj więcej

WIRTUALNE DNI OTWARTE W WOJEWÓDZKIM OŚRODKU DOSKONALENIA NAUCZYCIELI 26-30.04.2021

30.04.2021
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji wybranych działań Ośrodka we współpracy z różnymi szkołami, placówkami oświatowymi i instytucjami.Zapraszamy do pokoju zagadek związanego z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.29.04.2021


28.04.202127.04.2021

26.04.2021

Czytaj więcej

ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths"

Szanowni Państwo, W dniu 29.04.2021 roku rozpocznie się długo wyczkiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths".  Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths" adresowany jest do wszystkich entuzjastów matematyki, którzy zechcą stawić czoła zadaniom, które odnoszą się do wspomnianej dziedziny nauki. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

Czytaj więcej

Podsumowanie XIX. EDYCJI KONKURSU HISTORYCZNEGO „W IMIĘ MIŁOŚCI OJCZYZNY”

Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej organizatorzy konkursu „W imię miłości ojczyzny”, czyli Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Stowarzyszenie Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej, podjęli decyzję o zorganizowaniu XIX. edycji tego konkursu historycznego. Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, radomszczańskiego i bełchatowskiego.

Czytaj więcej

PODSUMOWANIE  KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka dla Medyka”

PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka dla Medyka”

W roku szkolnym 2020/2021 został zorganizowany Konkurs plastyczny "Kartka dla Medyka". Dnia 25 stycznia 2021 roku uczniowie mogli przesyłać prace do WODN w Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Europe Direct. Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego, opoczyńskiego i tomaszowskiego.

Czytaj więcej

Wystawa „Katyń pro-memoria” w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim

Zachęcamy nauczycieli, uczniów i wszystkich zainteresowanych zbrodnią Katyńską i jej śladami na Ziemi Piotrkowskiej do obejrzenia w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim wystawy plenerowej: „Katyń – pro memoria”. Więcej informacji na stronie: Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.

Czytaj więcej

Konkurs historyczny dla uczniów szkół podstawowych<br> i ponadpodstawowych upamiętniający Żołnierzy Wyklętych.

Konkurs historyczny dla uczniów szkół podstawowych
i ponadpodstawowych upamiętniający Żołnierzy Wyklętych.

W dniu 1 marca 2021 roku Marszałek Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi ogłosił konkurs poświęcony żołnierzom niezłomnym - działaczom polskiego powojennego podziemia niepodległościowego.

Czytaj więcej