Aktualności

DZIEŃ DZIECKA Z WODN-EM

Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele konsultanci z Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim przygotowali pakiety edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, na które składał się scenariusz i gotowe materiały do gry terenowej "Świat bajek i baśni zaklęty w kodach QR" oraz link do wirtualnego pokoju zagadek "Chodź opowiem Ci bajeczkę".

Czytaj więcej

Konkurs  „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego” trwa

Konkurs „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego” trwa

Zachęcamy uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego do udziału w konkursie historycznym „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”.

Czytaj więcej

 Tenisowe warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Brenna 2021

Tenisowe warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Brenna 2021

Zapraszamy na tenisowe warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Brenna 2021

Czytaj więcej

Zaproszenie na Szkolenie przygotowujące nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy

Czytaj więcej

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom 2021

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom 2021

W 2021 roku obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom przypadają na okres od 26 maja do 1 czerwca.

Czytaj więcej

Zapraszamy na szkolenie „Konstruowanie programów nauczania kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) i kursów umiejętności zawodowych

Szanowni Państwo zapraszamy na szkolenie „Konstruowanie programów nauczania kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) i kursów umiejętności zawodowych"

Czytaj więcej

#Łódzkie gra w szachy

Samorząd Województwa Łódzkiego oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach zapraszają nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych województwa łódzkiego do wzięcia udziału w projekcie #Łódzkie gra w szachy.

Czytaj więcej

XXIV Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny

Szanowni Państwo,
Zamieszczamy listę laureatów i finalistów XXIV Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego dla uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej województwa łódzkiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim.

Czytaj więcej

Szkolenia dla nauczycieli w ramach programu WF z AWF

Już od dziś nauczyciele mogą wybierać terminy na szkolenia w ramach programu WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły. Zakładając konto na stronie projektu, nauczyciel będzie mógł wybrać dogodny dla siebie termin warsztatów. Uzyska także dostęp do niezbędnych materiałów związanych z udziałem w szkoleniu. Pierwsze zajęcia w ramach projektu odbędą się już na przełomie maja i czerwca 2021 r.

Czytaj więcej