Aktualności

ZASADY ORGANIZACJI PRACY
W WOJEWÓDZKIM OŚRODKU DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
W OKRESIE PANDEMII

Czytaj więcej

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa
w roku szkolnym 2021/2022

Minister Edukacji i Nauki ustalił podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/22

Czytaj więcej

Pierwszy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2021 roku.

Pierwszy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2021 roku.

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza pierwszy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2021 roku, mających na celu rozwój jakości kapitału ludzkiego województwa łódzkiego poprzez organizację inicjatyw edukacyjnych dla mieszkańców regionu.

Czytaj więcej

Zaproszenie na kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

Czytaj więcej

XVIII. EKOLOGICZNA SESJA POPULARNONAUKOWA

XVIII. EKOLOGICZNA SESJA POPULARNONAUKOWA

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalski, oprócz realizowania podstawowych zadań statutowych, podejmuje wiele działań i inicjatyw, których celem jest pomoc nauczycielom w rozwijaniu pasji, talentów, zdolności i kreatywności uczniów. Jednym z takich działań jest organizowana już od kilkunastu lat ekologiczna sesja popularnonaukowa adresowana do uczniów ze szkół ponadpodstawowych oraz siódmoklasistów i ósmoklasistów ze szkół podstawowych.

Czytaj więcej

Przewodnik historyczny spacerem po Piotrkowie

Szanowni Państwo, W roku 2020 udało się nam zrealizować wyjątkowy projekt, poświęcony niezwykłemu miastu, czyli Piotrkowowi Trybunalskiemu. Efektem działań jest przewodnik historyczny i wystawa fotograficzna. Zachęcamy do lektury wydanego przez nasz Ośrodek przewodnika historycznego „Spacerem po Piotrkowie” i obejrzenia wirtualnej wystawy prac laureatów i wyróżnionych w konkursie fotograficznym, poświęconym pięknym i nieznanym zakątkom naszego miasta (przewodnik oraz wirtualna wystawa są dostępne na naszej stronie: https://wodn.piotrkow.pl/publikacje

Czytaj więcej

Uroczystość podsumowująca etap regionalny Konkursu<br>„Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”

Uroczystość podsumowująca etap regionalny Konkursu
„Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”

W dniu 18 czerwca 2021 roku o godzinie 10.00, w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość podsumowująca etap regionalny Konkurs pn. „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”.

Czytaj więcej

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego kwartalnika

Czytaj więcej

Komunikat Komisji Rejonowej Konkursu Historycznego „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”

W dniu 25 maja 2021 roku Komisja Rejonowa dokonała przeglądu i oceniła prace nadesłane przez uczniów, zgodnie z kryteriami zawartymi w §7 regulaminu Konkursu opracowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Czytaj więcej