Aktualności

Materiały edukacyjne przygotowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki

Szanowni Państwo Dyrektorzy, zachęcamy do skorzystania z wykazu materiałów edukacyjnych przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Czytaj więcej

Wojewódzki etap XXIV Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego

Szanowni Państwo,
Informujemy, że etap wojewódzki XXIV Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego dla uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej województwa łódzkiego
w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 18.05.2021 r. o godz. 14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 13. Przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarno – epidemiologicznych.

Czytaj więcej

XVIII SESJA POPULARNONAUKOWASerdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 ze szkół podstawowych i uczniów ze szkół ponadpodstawowych do udziału w XVIII. sesji popularnonaukowej
"Stop smogowi – czas na zmiany!”. Organizatorami sesji jest Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim
i Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim,

Czytaj więcej

#Łódzkie gra w szachy

Samorząd Województwa Łódzkiego oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach zapraszają nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych województwa łódzkiego do wzięcia udziału w projekcie #Łódzkie gra w szachy.

Czytaj więcej

Konkurs  „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego” trwa

Konkurs „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego” trwa

Zachęcamy uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego do udziału w konkursie historycznym „Żołnierze Wyklęci na terenie województwa łódzkiego”.

Czytaj więcej

Konkurs na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 woj. łódzkie - edycja 2021

Tekst alternatywny

Łódzki Dom Kultury wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zachęca do udziału w tegorocznej edycji konkursu na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 woj. łódzkie - edycja 2021. Naszym celem jest propagowanie współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektory kultury i edukacji, a także wspieranie tego rodzaju współpracy na terenie województwa łódzkiego.

Czytaj więcej

 Tenisowe warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Brenna 2021

Tenisowe warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Brenna 2021

Zapraszamy na tenisowe warsztaty terapii zajęciowej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Brenna 2021

Czytaj więcej

Bardzo Młoda Kultura 2019 - 2021 Informacja o szkoleniach

Tekst alternatywny

Łódzki Dom Kultury wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w szkoleniach on-line, organizowanych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 woj. łódzkie (edycja 2021). Szkolenia skierowane są do animatorów kultury, edukatorów i nauczycieli oraz pozostałych osób mieszkających i prowadzących działalność edukacyjną i/lub animacyjną na terenie województwa łódzkiego.

Czytaj więcej

Zaproszenie na kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

Czytaj więcej