Start
wtorek, 23 wrzesień 2014
Advertisement
Nowość na stronie WODN
Napisał Administrator   
Szanowni Państwo,
aby ułatwić Państwu kontakt z nami, umieściliśmy na naszej stronie kod QR (z prawej strony banera), umożliwiający szybkie wprowadzenie do telefonu komórkowego naszego numeru telefonu oraz adresu e-mail. 

Aby skorzystać z kodu QR należy posiadać w smartfonie aplikację do skanowania kodów (np. Barcode Scanner lub inny) i zeskanować nasz kod QR.

W ten sam sposób możecie Państwo wprowadzać kontakty do naszych doradców metodycznych (w zakładce Doradcy metodyczni)


Zapraszamy!
Oferta edukacyjna na rok szkolny 2014/2015
Napisał Administrator   

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/15

OFERTA WRZESIEŃ
Napisał Administrator   
Zapraszamy na formy doskonalenia realizowane we wrześniu 2014 r.

Czytaj całość...
Zmiana terminu konferencji
Napisał Administrator   
Uprzejmie informujemy, że zajęcia realizowane w ramach grupy wsparcia nt. Rozwiązywanie problemów wychowawczych (nr formy 191, prow. Wiesława Kubicka), adresowane do nauczycieli i wychowawców wszystkich etapów edukacyjnych, odbędą się 7 października 2014 r., a nie 2 października 2014 r., jak podano w Ofercie edukacyjnej 2014/2015. Godzina i miejsce przeprowadzenia zajęć pozostają bez zmian. Przepraszamy za spowodowane tą zmianą utrudnienia.
Zmiana terminu konferencji
Napisał Administrator   
Uprzejmie informujemy, że konferencja przedmiotowo-metodyczna nt. Nowy arkusz maturalny z języka polskiego – jak efektywnie z nim pracować? (nr formy 91, prow. Elżbieta Lottko), adresowana do nauczycieli języka polskiego szkół ponadgimnazjalnych, odbędzie się 20 października 2014 r., a nie 16 października 2014 r., jak podano w Ofercie edukacyjnej 2014/2015. Godzina i miejsce przeprowadzenia konferencji pozostają bez zmian. Przepraszamy za spowodowane tą zmianą utrudnienia.
Zmiana terminu konferencji
Napisał Administrator   
Uprzejmie informujemy, że konferencja przedmiotowo-metodyczna nt. Jak przekazywać wiedzę o życiu seksualnym człowieka na poszczególnych etapach rozwojowych? (nr formy 187; prow. Alina Rataj), adresowana do nauczycieli wychowania do życia w rodzinie, odbędzie się 10 października 2014 r., a nie 6 października 2014 r., jak zaplanowano w Ofercie edukacyjnej 2014/2015. Godzina i miejsce przeprowadzenia konferencji pozostają bez zmian. Przepraszamy za utrudnienia spowodowane tą zmianą.
Wystawa poplenerowa
Napisał Administrator   
ScreenShot189.jpg
Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2014/2015
Napisał Administrator   
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, pod adresem:


zostały zamieszczone „Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2014/2015."
Zmiana terminu konferencji
Napisał Administrator   
Uprzejmie informujemy, że konferencja przedmiotowo-metodyczna nt. Analiza wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i kwalifikacje w zawodzie (nr formy 248, prow. Krystyna Jabłonka), adresowana do kierowników szkolenia praktycznego i nauczycieli przedmiotów zawodowych, odbędzie się 15 października 2014 r., a nie 6 października 2014 r., jak podano w Ofercie edukacyjnej 2014/2015. Godzina i miejsce przeprowadzenia konferencji pozostają bez zmian. Przepraszamy za spowodowane tą zmianą utrudnienia.
Sprostowanie
Napisał Administrator   

Uprzejmie informujemy, że  liczba godzin dydaktycznych realizowanych w ramach kursu kwalifikacyjnego pedagogicznego (nr formy 327)  wynosi 270, a nie 85, jak podano w Ofercie edukacyjnej 2014/15. Przepraszamy za utrudnienia spowodowane tą pomyłką.

Nowy numer Forum Nauczycielskiego
Napisał Administrator   
ScreenShot179.jpg

Szanowni Czytelnicy i Sympatycy Kwartalnika Forum Nauczycielskie!

Kolejny, 70. numer naszego czasopisma ukaże się w grudniu 2014. Jeśli chcielibyście 
Państwo zamieścić w nim swoje refleksje, podzielić się doświadczeniami, opisać ciekawe 
wydarzenia z życia Waszej szkoły – zapraszamy serdecznie – napiszcie do nas. 


Materiały od Państwa przyjmujemy do 20 października 2014 r.

Kontakt: Jadwiga Szymczyk 44 649 65 66 w.44Wdrażanie przepisów dotyczących bezpłatnych podręczników i materiałów edukacyjnych
Napisał Administrator   
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej (http://www.naszelementarz.men.gov.pl) znajduje się aplikacja pt. „Nasz Elementarz", w której obok informacji na temat nowego podręcznika dla uczniów klas pierwszych, prezentowane są treści dotyczące zmian w systemie oświaty związanych z wdrażaniem przepisów dotyczących bezpłatnych podręczników i materiałów edukacyjnych. Można tam także znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat „Naszego Elementarza" oraz programów nauczania, podręczników i materiałów edukacyjnych.

Szczególnej uwadze polecamy materiał informacyjny dla dyrektorów szkół, nauczycieli i organów prowadzących w którym zawarto następujące informacje:Nowy system kompleksowego wspomagania pracy szkoły/placówki oświatowej
Napisał Administrator   

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza Państwa Dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz Państwa Nauczycieli z terenu powiatów: tomaszowskiego, opoczyńskiego, radomszczańskiego, bełchatowskiego, piotrkowskiego i województwa do korzystania z nowego modelu kompleksowego wsparcia pracy szkoły/placówki oświatowej.

Czytaj całość...
Wpłaty gotówkowe bez prowizji
Napisał Administrator   
Szanowni Państwo!

Informujemy, że wpłat gotówkowych za formy doskonalenia można dokonać bez prowizji w oddziałach Banku PEKAO SA na konto Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim.

Numer konta
58 1240 3116 1111 0000 3503 5763

Jednocześnie informujemy, że nie ma już możliwości dokonywania wpłat w kasie WODN.

Numer konta WODN
Napisał Administrator   

Wpłaty za uczestnictwo w formach doskonalenia prosimy przesyłać na konto nr: 58 1240 3116 1111 0000 3503 5763.

UM1.jpg UM1.jpg UM1.jpg MEN.jpg KO.jpg CKE.jpg OKE.jpg ORE.jpg BPP.jpg